Novinky

Z naší dnešní nabídky

Polévka špenátová, velikonoční bramborový salát s uzeným lososem


Velikonoční menu

Již dnes na Velký pátek (a po celé Velikonoce) si u nás můžete pochutnat na některé z našich velikonočních specialit. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám dobrou chuť.


Zámek Červená Lhota

Váženi hosté, milí přátelé. 40 km od Lesního Hotelu Peršlak se nachází zámek Červená Lhota. To je ideální vzdálenost na výlet autem při Vaší další návštěvě u nás.


Čápi

Milí hosté, milí přátelé. Sezóna jednoznačně dorazila do našich končin. Dnes na náměstí v Nové Bystřici přistáli čápi a již staví své hnízdo.


Přípravy zahrádky

Milí hosté, milí přátelé. V pátek 14.04.2017 pro Vás opět otevíráme náš hotel a restauraci. Dnes jsme již připravovali zahradní nábytek na terasu. Věříme, že nám bude počasí přát.


Zámek Nová Bystřice

Milí hosté, milí přátelé. 8 km od Lesního Hotelu Peršlak se nachází město Nová Bystřice. Uprostřed města stojí zámek který stále čeká, až bude jeho původní krása obnovena. Bohužel není možné navštívit interiéry tohoto historické klenotu. Avšak i z venku stojí za prohlédnutí.


Velikonoční jízda

Vážení hosté, milí přátelé. Pokud již plánujete, čím si zpestřit program letošních Velikonoc, můžete se například svést nostalgickým vláčkem z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice a zpět.


Tip na výlet

Váženi hosté, milí přátelé. 25 km od Lesního Hotelu Peršlak se nachází malebná obec Český Rudolec. To je ideální vzdálenost na výlet na kole nebo autem při Vaší další návštěvě u nás.


Krásný večer

Milí hosté, milí přátelé, přejeme Vám krásný večer z Lesního Hotelu Peršlák.


Zimní práce

Vážení hosté, milí přátelé. U nás v lese leží ještě pořád sníh. Ale protože po zimě je před zimou, tak už teď pilně pracujeme. Krásný den z Lesního Hotelu Peršlák.


Dlouhodobé pobyty

Vážení hosté, milí přátelé. Víkend většinou na odpočinek od stresu a dokonalou relaxaci nestačí. Rezervujte si v našem hotelu 7 nocí a obdržíte od nás jednu noc včetně snídaně jako dárek (6 nocí a jedna noc zdarma). Tato nabídka platí pouze při přímé rezervaci v našem hotelu.


Nová sezóna 2017

Vážení hosté, milí přátelé, doufáme, že jste všichni úspěšně vykročili do nového roku 2017. Lesní Hotel Peršlák si pro Vás připravil na letošní sezónu několik novinek. Mnozí z Vás již jistě zaznamenali novou podobu našich webových stránek www.perslak.com. Chystáme pro Vás akční pobytové balíčky a především zvýhodnění dlouhodobých pobytů, o kterých Vás budeme pravidelně informovat. Registrujte se na našich webových stránkách k odběru novinek, aby Vám žádna akce neutekla. Věříme, že Vás těmito novinkami potěšíme a i Vy se již budete společně s námi těšit na novou sezónu, kterou zahájíme 14.04.2017. Ještě jednou přejeme krásný nový rok.


1 2 3 4 5 ... 20
0-12 z 233

Kde nás najdete?

Lesní Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com