Novinky

Z denní nabídky

Kuřecí roláda, plněná ricottou, sušené meruňky a couscous


Přípravy na sezónu

Váženi hosté, mili přátelé. Poslední přípravy před Velikonoci jsou v plném proudu. Náš snídaňový salónek Vás očekává v novém kabátu.


Jaro zavítalo na Peršlák

Vážení hosté, milí přátelé. Jako každé jaro se nám narodila krásná jehňátka. Zdravíme z lesa a těšíme se na Vaši návštěvu od 28.03.2018.


Tip na výlet

Váženi hosté, milí přátelé. 20 km od Lesního Hotelu Peršlák se nachází město Jindřichův Hradec. To je ideální vzdálenost na výlet autem při Vaší další návštěvě u nás.


Karel Schwarzenberg na Peršláku

Vážení hosté, milí přátelé. Bylo nám potěšením a velkou ctí přivítat na Peršláku pana Karla Schwarzenberga.


Krásný večer

Milí hosté, milí přátelé. Tak to nyní vypadá u nás v jižních Čechách. Posíláme mnoho pozdravů ze zasněženého Lesního Hotelu Peršlák.


Zasněžený Peršlák

Milí hosté, milí přátelé. Tak to nyní vypadá u nás v jižních Čechách. Posíláme mnoho pozdravů ze zasněženého Lesního Hotelu Peršlák.


Dárkový poukaz

Vážení hosté, milí přátelé,

přejeme Vám i Vašim rodinám příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok.
Pokud ještě váháte co nadělit svým nejbližším pod stromeček, rádi Vám nabídneme vystavení dárkového poukazu v Lesním Hotelu Peršlák. Poukaz Vám vystavíme v jakékoliv hodnotě s libovolným textem. Prosím, zašlete nám Vaši objednávku (jméno, adresa, telefon, požadovaný text a částku) na hotel@perslak.com. Fakturu a dárkový poukaz Vám zašleme obratem zpět na Váš email.
I v rámci dárkového poukazu lze využít naší zvýhodněné nabídky pobytů "6+1 ZDARMA", kdy je při pobytu v délce 7 nocí hostům účtováno pouze nocí 6. Tato nabídka dlouhodobých pobytů je oblíbena u našich hostů především v období letní sezóny.

Těšíme se na Vaši návštěvu opět po zimní přestávce - od 29.03.2018

Vaše rodina Hauser a celý Lesní Hotel Peršlák.


Mikulášská jízda

Vážení hosté, milí přátelé, máme pro Vás tip na první prosincový víkend. Přijďte se svézt parním vlakem s Mikulášem, čerty a anděly. Speciální vlak bude vypraven 02.12.2017 v 10:44 z Jindřichova Hradce, v Hůrkách je pro Vás připravena Mikulášská besídka a hravé tvoření.


Zimní přestávka

Milí přátelé, milí hosté. Přejme Vám krásný podzim a už teď se těšíme, až Vás na Velikonoce 2018 zase přívítáme u nás na hotelu. Samozřejmě Vás budeme informovat i v průběhu zimy ohledně rekonstrukcí, novinek a nabídek pro rok 2018. Posíláme Vám krásný pozdrav z lesa.


Neobvyklý tip na výlet

Milí hosté, milí přátelé. Dnes máme pro Vás neobvyklý turistický tip. Až budete mít příště cestu do našeho regionu, podívejte se na rekonstrukci prostor městského úřadu Nová Bystřice. Kdo ví, jak prostory vypadaly dříve, bude hodně překvapen.


Ukončení sezóny

Milí hosté, milí přátelé. Bohužel se nepovedlo obnovit dodávku elektřiny na hotel. Cesta k hotelu je plná polomů. Za normálních okolností je náš hotel každý rok otevřen do konce října, než se loučíme do zimní přestávky. Tento rok ukončíme sezónu díky vichřici o dva dny dříve. Děkujeme za pochopení.


1 2 3 4 5 ... 28
0-12 z 325

Kde nás najdete?

Lesní Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com