Novinky

Krásný večer

Milí hosté, milí přátelé. Tak to nyní vypadá u nás v jižních Čechách. Posíláme mnoho pozdravů ze zasněženého Lesního Hotelu Peršlák.


Zasněžený Peršlák

Milí hosté, milí přátelé. Tak to nyní vypadá u nás v jižních Čechách. Posíláme mnoho pozdravů ze zasněženého Lesního Hotelu Peršlák.


Dárkový poukaz

Vážení hosté, milí přátelé,

přejeme Vám i Vašim rodinám příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok.
Pokud ještě váháte co nadělit svým nejbližším pod stromeček, rádi Vám nabídneme vystavení dárkového poukazu v Lesním Hotelu Peršlák. Poukaz Vám vystavíme v jakékoliv hodnotě s libovolným textem. Prosím, zašlete nám Vaši objednávku (jméno, adresa, telefon, požadovaný text a částku) na hotel@perslak.com. Fakturu a dárkový poukaz Vám zašleme obratem zpět na Váš email.
I v rámci dárkového poukazu lze využít naší zvýhodněné nabídky pobytů "6+1 ZDARMA", kdy je při pobytu v délce 7 nocí hostům účtováno pouze nocí 6. Tato nabídka dlouhodobých pobytů je oblíbena u našich hostů především v období letní sezóny.

Těšíme se na Vaši návštěvu opět po zimní přestávce - od 29.03.2018

Vaše rodina Hauser a celý Lesní Hotel Peršlák.


Mikulášská jízda

Vážení hosté, milí přátelé, máme pro Vás tip na první prosincový víkend. Přijďte se svézt parním vlakem s Mikulášem, čerty a anděly. Speciální vlak bude vypraven 02.12.2017 v 10:44 z Jindřichova Hradce, v Hůrkách je pro Vás připravena Mikulášská besídka a hravé tvoření.


Zimní přestávka

Milí přátelé, milí hosté. Přejme Vám krásný podzim a už teď se těšíme, až Vás na Velikonoce 2018 zase přívítáme u nás na hotelu. Samozřejmě Vás budeme informovat i v průběhu zimy ohledně rekonstrukcí, novinek a nabídek pro rok 2018. Posíláme Vám krásný pozdrav z lesa.


Neobvyklý tip na výlet

Milí hosté, milí přátelé. Dnes máme pro Vás neobvyklý turistický tip. Až budete mít příště cestu do našeho regionu, podívejte se na rekonstrukci prostor městského úřadu Nová Bystřice. Kdo ví, jak prostory vypadaly dříve, bude hodně překvapen.


Ukončení sezóny

Milí hosté, milí přátelé. Bohužel se nepovedlo obnovit dodávku elektřiny na hotel. Cesta k hotelu je plná polomů. Za normálních okolností je náš hotel každý rok otevřen do konce října, než se loučíme do zimní přestávky. Tento rok ukončíme sezónu díky vichřici o dva dny dříve. Děkujeme za pochopení.


Vichřice - uzavření restaurace

Milí hosté, milí přátelé. Mezi Novou Bystřicí a Peršlákem popadalo několik stromů a strhly elektrické vedení. Konec prací na opravě poruchy je zatím v nedohlednu. Z tohoto důvodu je naše restaurace pro zbytek dnešního dne uzavřená. Děkujeme za Vaše pochopení.


Pavel Tigrid

Dnes by oslavil Pavel Tigrid, český spisovatel, publicista a politik a jeden z nejvýznačnějších představitelů českého protikomunistického exilu své sté narozeniny. Při svých častých návštěvách Peršláku vždy bydlel v pokoj číslo 3, který vám je samozřejmě také k dispozici.


Výpadek emailů

Milí hosté, milí přátelé. V posledních 14 dnech měl náš poskytovatel internetu technické problémy, díky čemuž, jak se ukázalo, nám neodešly a nebyly doručeny některé e-maily . Pokud jste nám poslali zprávu a dosud neobdrželi odpověď, prosím Vás o opakované zaslání Vašeho vzkazu na naši hotelovou e-mailovou adresu. Děkujeme Vám.


Podzimní výlet do lesa

Pojeďte na vyjížďku parním vlakem z Jindřichova Hradce do Kaprounu, kde je pro Vás připravena 3 km dlouhá poznávací lesní procházka. (Klobásy k opékání a teplé nápoje pro účastníky výletu zdarma).


Svatba na Peršláku

Zase jedna krásná svatba na Peršláku. Svatebčanům přejeme od srdce všechno nejlepší do společného života.


1 2 3 4 5 ... 27
0-12 z 320

Kde nás najdete?

Lesní Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com