Novinky

Vichřice - uzavření restaurace

Milí hosté, milí přátelé. Mezi Novou Bystřicí a Peršlákem popadalo několik stromů a strhly elektrické vedení. Konec prací na opravě poruchy je zatím v nedohlednu. Z tohoto důvodu je naše restaurace pro zbytek dnešního dne uzavřená. Děkujeme za Vaše pochopení.


Pavel Tigrid

Dnes by oslavil Pavel Tigrid, český spisovatel, publicista a politik a jeden z nejvýznačnějších představitelů českého protikomunistického exilu své sté narozeniny. Při svých častých návštěvách Peršláku vždy bydlel v pokoj číslo 3, který vám je samozřejmě také k dispozici.


Výpadek emailů

Milí hosté, milí přátelé. V posledních 14 dnech měl náš poskytovatel internetu technické problémy, díky čemuž, jak se ukázalo, nám neodešly a nebyly doručeny některé e-maily . Pokud jste nám poslali zprávu a dosud neobdrželi odpověď, prosím Vás o opakované zaslání Vašeho vzkazu na naši hotelovou e-mailovou adresu. Děkujeme Vám.


Podzimní výlet do lesa

Pojeďte na vyjížďku parním vlakem z Jindřichova Hradce do Kaprounu, kde je pro Vás připravena 3 km dlouhá poznávací lesní procházka. (Klobásy k opékání a teplé nápoje pro účastníky výletu zdarma).


Svatba na Peršláku

Zase jedna krásná svatba na Peršláku. Svatebčanům přejeme od srdce všechno nejlepší do společného života.


Dnes na denní nabídce

Domácí švestkové knedlíky sypané mákem


Naše nové cedule

Milí hosté, milí přátelé. Všechny cedule poukazující na turistické zajímavosti na Peršláku a v jeho okolí jsou hotové. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Dnes na denní nabídce

Burčák z viné oblasti Maissau/Weinviertel, Humer Gilly (Rakousko)


Hezký den

Milí hosté, milí přátelé, přejeme Vám krásný den z Lesního Hotelu Peršlák.


Dnes na denní nabídce

Houbová krémová polévka


Tip na výlet

Milí hosté, milí přátelé. Dne 28.09.2017 v 16:00 Vám doporučujeme komentovanou prohlídku zámku Nová Bystřice.


Umělecké fotografie od Petra Hila

Milí hosté, milí přátelé. Jsme rádi, že Vám můžeme ukázat Lesní Hotel Peršlák, hotelový rybník, hotelový park a okolí očima fotografa pana Petra Hila. Děkujeme za krásné fotky.


1 2 3 4 5 ... 28
12-24 z 325

Kde nás najdete?

Lesní Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com