Pokoje

Pokoj č. 1

Pokoj číslo 1 je situován v hlavní budově hotelu. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na severní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 36 m2. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2015.

Pokoj č. 2

Pokoj číslo 2 je situován v hlavní budově hotelu. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na severní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 36 m2. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2015.

Pokoj č. 3

Pokoj číslo 3, který byl oblíbeným pokojem Pavla Tigrida při jeho návštěvách v Lesním Hotelu Peršlák, je situován v hlavní budově hotelu. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na jižní stranu s výhledem před hotel a na zahradu. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 36 m2. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2015.

Pokoj č. 4

Pokoj číslo 4 je situován v hlavní budově hotelu. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na jižní stranu s výhledem před hotel a na zahradu. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 36 m2. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2015.

Pokoj č. 7

Pokoj číslo 7 je situován v hlavní budově hotelu. Tento pokoj je dvoulůžkový (manželská postel). Okna jsou situována na jižní stranu s výhledem na zahradu. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 36 m2. Pokoj disponuje velkým balkoném s venkovním sezením. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2015.

Pokoj č. 89

Apartmá, označené číslem 89, připomíná osudový rok 1989 a bylo oblíbeným pokojem prezidenta Václava Havla při návštěvě Lesního Hotelu Peršlák. Apartmá je situováno v hlavní budově hotelu. Toto apartmá se skládá ze tří pokojů ( 1 obývácí pokoj, 2 ložnice). Okna jsou situována na jižní stranu s výhledem na zahradu před hotelem. Rozloha pokoje, včetně chodeb a koupelny, je 83 m2. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2015.

Pokoj č. 10

Apartmá číslo 10 je situováno v hlavní budově hotelu, v druhém patře. Toto apartmá mezonetového typu je čtyřlůžkové (manželská postel a dvě samostatná lůžka). Okna jsou situována na jižní stranu s výhledem do zahrady před hotel. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 73 m2. Pokoj disponuje balkoném (zimní zahrada) s venkovním sezením. Koupelna je vybavena vanou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje (kromě koupelny) proběhla v roce 2016.

Pokoj č. 11

Pokoj číslo 11 je situován v hlavní budově hotelu, ve druhém patře. Tento pokoj je dvoulůžkový (manželská postel). Okna jsou situována na východní stranu s výhledem do lesa. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 35 m2. Pokoj disponuje balkoném (zimní zahrada) s venkovním sezením. Koupelna je vybavena vanou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2010.

Pokoj č. 12

Pokoj číslo 12 je situován v hlavní budově hotelu, ve druhém patře. Tento pokoj je dvoulůžkový (manželská postel). Okna jsou situována na severní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 35 m2. Pokoj disponuje balkoném na západní stranu, s venkovním sezením. Koupelna je vybavena vanou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2010.

Pokoj č. 13

Apartmá číslo 13 je situováno v hlavní budově hotelu, ve druhém patře. Toto apartmá mezonetového typu je čtyřlůžkové (manželská postel a dvě samostatná lůžka). Okna jsou situována na jižní stranu s výhledem do zahrady před hotel. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 73 m2. Pokoj disponuje balkoném (na západní stranu) s venkovním sezením. Koupelna je vybavena vanou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje (kromě koupelny) proběhla v roce 2016.

Pokoj č. 14

Pokoj číslo 14 je situován ve vilce Věra v přízemí, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na západní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 30 m2. Pokoj disponuje zastřešenou terasou s venkovním sezením. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2016.

Pokoj č. 15

Pokoj číslo 15 je situován ve vilce Věra v prvním patře, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na západní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 30 m2. Pokoj disponuje balkonem s venkovním sezením. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2016.

Pokoj č. 16

Pokoj číslo 16 je situován ve vilce Věra v prvním patře, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na západní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 30 m2. Pokoj disponuje balkonem s venkovním sezením. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2016.

Pokoj č. 17

Pokoj číslo 17 je situován ve vilce Věra v přízemí, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na západní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 30 m2. Pokoj disponuje zastřešenou terasou s venkovním sezením. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2016.

Pokoj č. 18

Apartmá číslo 18 je situováno ve vilce Anežka v přízemí, 15 metrů od hlavní budovy, v hotelovém parku. Toto apartmá má dva pokoje. Jednu ložnici, kde se nachází manželská postel a druhý pokoj, kde jsou dvě samostatná lůžka. Okna jsou situována na východní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 51 m2. Apartmá disponuje zastřešenou terasou s venkovním sezením. Koupelna je vybavena vanou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2009.

Pokoj č. 19


Pokoj č. 20


Pokoj č. 21

Pokoj číslo 21 je situován ve vilce Oldřich v přízemí, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento pokoj je dvoulůžkový (manželská postel). Okna jsou situována na západní a jižní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 30 m2. Pokoj disponuje terasou s venkovním sezením. Koupelna je vybavena vanou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2008.

Pokoj č. 22

Pokoj číslo 22 je situován ve vilce Oldřich v přízemí, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a samostatné lůžko). Okna jsou situována na západní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 35 m2. Pokoj disponuje terasou s venkovním sezením. Koupelna je vybavená sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2008.

Pokoj č. 23

Apartmá číslo 23 je situován ve vilce Oldřich v prvním patře, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento apartmá má dvě ložnice a jeden obývák. Okna jsou situována na západní a jižní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbiček a koupelny, je 80 m2. Apartmá disponuje balkónem s venkovním sezením. Koupelna je vybavená vanou a sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2012.

Poslední novinky:

Krásný večer

Milí hosté, milí přátelé, přejeme Vám krásný večer z Lesního Hotelu Peršlák.

Krásný večer

Milí hosté, milí přátelé, přejeme Vám krásný večer z Lesního Hotelu Peršlák.

Brigáda - obsluha restaurace

Chcete si o prázdninách přivydělat a naučit se něco nového? Nabízíme Vám možnost stát se součástí...

Krásný večer

Milí hosté, milí přátelé, přejeme Vám krásný večer z Lesního Hotelu Peršlák.

Kde nás najdete?

Lesní Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com