Pokoje

Pokoj č. 1

Pokoj číslo 1 je situován v hlavní budově hotelu. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na severní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 36 m2. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2015.

Pokoj č. 2

Pokoj číslo 2 je situován v hlavní budově hotelu. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na severní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 36 m2. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2015.

Pokoj č. 3

Pokoj číslo 3, který byl oblíbeným pokojem Pavla Tigrida při jeho návštěvách v Lesním Hotelu Peršlák, je situován v hlavní budově hotelu. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na jižní stranu s výhledem před hotel a na zahradu. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 36 m2. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2015.

Pokoj č. 4

Pokoj číslo 4 je situován v hlavní budově hotelu. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na jižní stranu s výhledem před hotel a na zahradu. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 36 m2. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2015.

Pokoj č. 7

Pokoj číslo 7 je situován v hlavní budově hotelu. Tento pokoj je dvoulůžkový (manželská postel). Okna jsou situována na jižní stranu s výhledem na zahradu. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 36 m2. Pokoj disponuje velkým balkoném s venkovním sezením. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2015.

Pokoj č. 89

Apartmá, označené číslem 89, připomíná osudový rok 1989 a bylo oblíbeným pokojem prezidenta Václava Havla při návštěvě Lesního Hotelu Peršlák. Apartmá je situováno v hlavní budově hotelu. Toto apartmá se skládá ze tří pokojů ( 1 obývácí pokoj, 2 ložnice). Okna jsou situována na jižní stranu s výhledem na zahradu před hotelem. Rozloha pokoje, včetně chodeb a koupelny, je 83 m2. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2015.

Pokoj č. 10

Apartmá číslo 10 je situováno v hlavní budově hotelu, v druhém patře. Toto apartmá mezonetového typu je čtyřlůžkové (manželská postel a dvě samostatná lůžka). Okna jsou situována na jižní stranu s výhledem do zahrady před hotel. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 73 m2. Pokoj disponuje balkoném (zimní zahrada) s venkovním sezením. Koupelna je vybavena vanou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje (kromě koupelny) proběhla v roce 2016.

Pokoj č. 11

Pokoj číslo 11 je situován v hlavní budově hotelu, ve druhém patře. Tento pokoj je dvoulůžkový (manželská postel). Okna jsou situována na východní stranu s výhledem do lesa. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 35 m2. Pokoj disponuje balkoném (zimní zahrada) s venkovním sezením. Koupelna je vybavena vanou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2010.

Pokoj č. 12

Pokoj číslo 12 je situován v hlavní budově hotelu, ve druhém patře. Tento pokoj je dvoulůžkový (manželská postel). Okna jsou situována na severní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 35 m2. Pokoj disponuje balkoném na západní stranu, s venkovním sezením. Koupelna je vybavena vanou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2010.

Pokoj č. 13

Apartmá číslo 13 je situováno v hlavní budově hotelu, ve druhém patře. Toto apartmá mezonetového typu je čtyřlůžkové (manželská postel a dvě samostatná lůžka). Okna jsou situována na jižní stranu s výhledem do zahrady před hotel. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 73 m2. Pokoj disponuje balkoném (na západní stranu) s venkovním sezením. Koupelna je vybavena vanou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje (kromě koupelny) proběhla v roce 2016.

Pokoj č. 14

Pokoj číslo 14 je situován ve vilce Věra v přízemí, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na západní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 30 m2. Pokoj disponuje zastřešenou terasou s venkovním sezením. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2016.

Pokoj č. 15

Pokoj číslo 15 je situován ve vilce Věra v prvním patře, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na západní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 30 m2. Pokoj disponuje balkonem s venkovním sezením. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2016.

Pokoj č. 16

Pokoj číslo 16 je situován ve vilce Věra v prvním patře, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na západní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 30 m2. Pokoj disponuje balkonem s venkovním sezením. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2016.

Pokoj č. 17

Pokoj číslo 17 je situován ve vilce Věra v přízemí, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a jedno samostatné lůžko). Okna jsou situována na západní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 30 m2. Pokoj disponuje zastřešenou terasou s venkovním sezením. Koupelna je vybavena sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2016.

Pokoj č. 18

Apartmá číslo 18 je situováno ve vilce Anežka v přízemí, 15 metrů od hlavní budovy, v hotelovém parku. Toto apartmá má dva pokoje. Jednu ložnici, kde se nachází manželská postel a druhý pokoj, kde jsou dvě samostatná lůžka. Okna jsou situována na východní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 51 m2. Apartmá disponuje zastřešenou terasou s venkovním sezením. Koupelna je vybavena vanou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2009.

Pokoj č. 19


Pokoj č. 20


Pokoj č. 21

Pokoj číslo 21 je situován ve vilce Oldřich v přízemí, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento pokoj je dvoulůžkový (manželská postel). Okna jsou situována na západní a jižní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 30 m2. Pokoj disponuje terasou s venkovním sezením. Koupelna je vybavena vanou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2008.

Pokoj č. 22

Pokoj číslo 22 je situován ve vilce Oldřich v přízemí, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento pokoj je třílůžkový (manželská postel a samostatné lůžko). Okna jsou situována na západní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbičky a koupelny, je 35 m2. Pokoj disponuje terasou s venkovním sezením. Koupelna je vybavená sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2008.

Pokoj č. 23

Apartmá číslo 23 je situován ve vilce Oldřich v prvním patře, 30 metrů od hlavní budovy hotelu, v hotelovém parku. Tento apartmá má dvě ložnice a jeden obývák. Okna jsou situována na západní a jižní stranu s výhledem do hotelového parku. Rozloha pokoje, včetně chodbiček a koupelny, je 80 m2. Apartmá disponuje balkónem s venkovním sezením. Koupelna je vybavená vanou a sprchou. Dále je na pokoji velká plazmová televize, minibar, telefon, WIFI signál zdarma. Poslední kompletní rekonstrukce pokoje proběhla v roce 2012.

Poslední novinky:

Z denní nabídky

Kuřecí roláda, plněná ricottou, sušené meruňky a couscous

Přípravy na sezónu

Váženi hosté, mili přátelé. Poslední přípravy před Velikonoci jsou v plném proudu. Náš snídaňový...

Jaro zavítalo na Peršlák

Vážení hosté, milí přátelé. Jako každé jaro se nám narodila krásná jehňátka. Zdravíme z lesa a těšíme...

Tip na výlet

Váženi hosté, milí přátelé. 20 km od Lesního Hotelu Peršlák se nachází město Jindřichův Hradec. To je...

Kde nás najdete?

Lesní Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com