Aktivity v okolí

Rodinný park Fábula

Rodinný park FÁBULA je ideálním místem pro rodinný výlet s dětmi, a to za každého počasí. Velká část atrakcí je u nás totiž pod střechou. Za deště tedy nezmoknete a v horku se zchladíte v pohádkovém sklepení a ostatních prostorách této krásné staré prvorepublikové budovy. Web:www.pohadkova-rise.cz


Lanový park Landštejn

Lanový park Landštejn - má jedinečnou polohu v panenské přírodě České Kanady slibuje jedinečný zážitek a prožitek. Pro naše návštěvníky jsme připravili vysoké lanové překážky a nízké lanové překážky vhodné pro děti od 5 let. Lektoři lanových aktivit jsou certifikovaní MŠMT ČR. Používaný materiál je certifikován U.I.A.A. Bezpečnost účastníků, doprovodu i lektorů je pro nás vždy na prvním místě! Vysoké lanové překážky jsou určeny pro každého po dosažení minimální tělesné výšky 140 cm.Lanový park Landštejn


Sole Felsen Bad - Gmünd, Rakousko

Svět koupání zahrnuje 7 bazénů: Skalní solný bazén (1,5% soli), 32 - 34 °C. Relaxační solná laguna (krytá & venkovní) (5% soli), 32 - 34 °C.
Žulová vana (5% soli), 32 - 34 °C. Solné bazény mají různou koncentraci soli, jsou vybaveny vodními masážními lehátky, protiproudem, vířivkami a masážními tryskami. Sportovní bazén (sladkovodní), 26 - 28 °C. Dětský krytý bazén (sladkovodní), 28 - 30 °C. Dětský venkovní bazén (sladkovodní), 28 - 30 °C. 1 tobogán: 65 m.
Sole Felsenbad Gmünd


Úzkokolejka Jindřichův Hradec - Nová Bystřice

Jindřichohradecké místní dráhy, a.s. (VKM: JHMD) jsou akciová společnost, provozující jihočeské úzkokolejné tratě z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice a Obrataně, včetně provozování dopravy na nich. Název společnosti je současně názvem tohoto železničního subsystému. Jindřichohradecké místní dráhy jsou tak jedním z prvních soukromých provozovatelů veřejné železniční dopravy v České republice.
Úzkokolejka Jindřichův Hradec - Nová Bystřice


Poslední novinky:

Krásný večer

Milí hosté, milí přátelé, přejeme Vám krásný večer z Lesního Hotelu Peršlák.

Krásný večer

Milí hosté, milí přátelé, přejeme Vám krásný večer z Lesního Hotelu Peršlák.

Brigáda - obsluha restaurace

Chcete si o prázdninách přivydělat a naučit se něco nového? Nabízíme Vám možnost stát se součástí...

Krásný večer

Milí hosté, milí přátelé, přejeme Vám krásný večer z Lesního Hotelu Peršlák.

Kde nás najdete?

Lesní Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com