Aktivity v okolí

Rodinný park Fábula

Rodinný park FÁBULA je ideálním místem pro rodinný výlet s dětmi, a to za každého počasí. Velká část atrakcí je u nás totiž pod střechou. Za deště tedy nezmoknete a v horku se zchladíte v pohádkovém sklepení a ostatních prostorách této krásné staré prvorepublikové budovy. Web:www.pohadkova-rise.cz


Lanový park Landštejn

Lanový park Landštejn - má jedinečnou polohu v panenské přírodě České Kanady slibuje jedinečný zážitek a prožitek. Pro naše návštěvníky jsme připravili vysoké lanové překážky a nízké lanové překážky vhodné pro děti od 5 let. Lektoři lanových aktivit jsou certifikovaní MŠMT ČR. Používaný materiál je certifikován U.I.A.A. Bezpečnost účastníků, doprovodu i lektorů je pro nás vždy na prvním místě! Vysoké lanové překážky jsou určeny pro každého po dosažení minimální tělesné výšky 140 cm.Lanový park Landštejn


Sole Felsen Bad - Gmünd, Rakousko

Svět koupání zahrnuje 7 bazénů: Skalní solný bazén (1,5% soli), 32 - 34 °C. Relaxační solná laguna (krytá & venkovní) (5% soli), 32 - 34 °C.
Žulová vana (5% soli), 32 - 34 °C. Solné bazény mají různou koncentraci soli, jsou vybaveny vodními masážními lehátky, protiproudem, vířivkami a masážními tryskami. Sportovní bazén (sladkovodní), 26 - 28 °C. Dětský krytý bazén (sladkovodní), 28 - 30 °C. Dětský venkovní bazén (sladkovodní), 28 - 30 °C. 1 tobogán: 65 m.
Sole Felsenbad Gmünd


Úzkokolejka Jindřichův Hradec - Nová Bystřice

Jindřichohradecké místní dráhy, a.s. (VKM: JHMD) jsou akciová společnost, provozující jihočeské úzkokolejné tratě z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice a Obrataně, včetně provozování dopravy na nich. Název společnosti je současně názvem tohoto železničního subsystému. Jindřichohradecké místní dráhy jsou tak jedním z prvních soukromých provozovatelů veřejné železniční dopravy v České republice.
Úzkokolejka Jindřichův Hradec - Nová Bystřice


Poslední novinky:

Z naší dnešní nabídky

Polévka špenátová, velikonoční bramborový salát s uzeným lososem

Velikonoční menu

Již dnes na Velký pátek (a po celé Velikonoce) si u nás můžete pochutnat na některé z našich velikonočních...

Zámek Červená Lhota

Váženi hosté, milí přátelé. 40 km od Lesního Hotelu Peršlak se nachází zámek Červená Lhota. To je...

Čápi

Milí hosté, milí přátelé. Sezóna jednoznačně dorazila do našich končin. Dnes na náměstí v Nové Bystřici...

Kde nás najdete?

Lesní Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com