Naši partneři

Informační středisko Nová Bystřice

Informace a služby: turistické a kulturní informace o městě a okolí, informace o ubytování a stravování ve městě a okolí, informace o autobusových a vlakových spojích,
informace o úzkorozchodné dráze, jízdní řád úzkokolejky, kopírování a skenování, přístup na internet, redakce Měsíčního zpravodaje novobystřických občanů (příjem příspěvků a inzerce), organizace kulturních akcí.
Informační středisko Nová Bystřice


Řeznictví Loskot - Jatka Albeř

Lesní Hotel Peršlák odebírá masné výrobky výhradně od řeznictví Loskot, Nová Bystřice.
Jatka a prodejna masa a uzenářských výrobků se nachází nedaleko sebe. V prodejně Řeznictví-uzenářství Karel Loskot nabízíme výběr z hovězího a vepřového masa. V nabídce máme také několik druhů masných a uzenářských výrobků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb a výrobků od roku 1991.
Řeznictví Loskot - Jatka Albeř


Firma PAP Bohemia - Nová Bystřice

Firma PaP Bohemia s.r.o. byla založena dne 8.5.1991. Firma vlastní samostatný areál v Nové Bystřici o rozloze cca 2 hektary. Značná část areálu je zastavěna budovami a zpevněnými plochami. PaP Bohemia s.r.o. sídlí asi 200 metrů za Novou Bystřicí při hlavní silnici do rakouského města Heidenreichstein. Při cestě z Rakouska přes hraniční přechod Grametten - Nová Bystřice jsme první firmou v České republice, kterou uvidíte.
PAP Bohemia Nová Bystřice


Penzion U Míšků - Třeboň

Penzion U Míšků Vám nabízí ubytování v centru Třeboně s mnoho dalšími službami v rodinném prostředí s dlouholetou tradicí. Veškeré naše pokoje jsou prostorné, slunné s výhledem na lázeňskou kolonádu. Využijte bezpečného parkování vašich vozidel a jízdních kol v uzavřeném dvoře penzionu.
Penzion U Míšků


Hotel Fogl - Nová Bystřice

Hotel-Restaurant Fogl se nachází v Nové Bystřici, malém jihočeském městě na hranicích s Rakouskem. Nová Bystřice je centrem regionu, který se nazývá Česká Kanada. Nabízí množství přírodních a kulturních pamětihodností, které z oblasti činí populární cíl turistů a rekreantů.
Hotel Fogl Nová Bystřice


Hotel Nobys - Nová Bystřice

Hotel NOBYS jako ranně romantická stavba z přelomu 19. století nabízí nevšední ubytování v městečku Nová Bystřice v přírodní rezervaci Česká Kanada. Hotel má restauraci, nekuřáckou jídelnu, letní terasu a salonek. Přímo uvnitř se rovněž nachází sauna a malý whirpool. Vlastní zahrada ukrývá moderní dětské hřiště, venkovní ohniště s posezením, antukový kurt a kurt s moderní umělou trávou POLYTAN, přikrytý nafukovací halou.
Hotel Nobys - Nová Bystřice


Penzion Mnich - Nová Bystřice

Penzion Mnich leží v malebném jihočeském městečku Nová Bystřice blízko česko-rakouské hranice, přímo u historické cesty Praha - Vídeň. Starobylé městečko se rozkládá uprostřed panenské přírody - hlubokých lesů, v nízké pahorkatině protkané množstvím potoků a ozdobené mnoha rybníky a rybníčky, v kraji, který se nazývá Českou Kanadou.V okolí naleznete množství nádherných tras pro cykloturistiku, pěší turistiku a další možnosti aktivního odpočinku. Nedaleko Nové Bystřice je dnes vybudován rozsáhlý golfový areál.
Penzion Mnich - Nová Bystřice


Hotel Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec

Hotel Concertino se nachází v jádru historického města Jindřichův Hradec. Ubytování ve **** hotelovém komplexu Vám přinese zcela nový, moderní styl ubytování. Jižní Čechy jsou turisticky nejnavštěvovanější oblastí. Hotel Concertino je součástí největšího hotelového řetězce v České republice OREA Hotel. Jindřichův Hradec a jeho okolí je oblíbeným místem ubytování českých i zahraničních klientů.
Hotel Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec


Hotel Frankův Dvůr - Jindřichův Hradec

Hledáte-li jedinečné místo pro relaxaci uprostřed krásné přírody, tak jste ho právě našli. Hotel **** Frankův Dvůr u Jindřichova Hradce je jako stvořený pro relaxační, sportovní nebo pracovní pobyty a splní veškerá vaše očekávání. Až se před vámi najednou objeví uprostřed malebné krajiny jižních Čech, obklopen lesy a rybníky, pomyslíte si nejspíš, že takových koutů už u nás moc není.
Hotel Frankův Dvůr - Jindřichův Hradec


Penzion pod Zámkem - Jindřichův Hradec

Historie domu sahá až do 16. století a představuje výjimečný soulad historie se současností.
Je zde zachováno mnoho původních prvků, vstupní kamenný portál se stuhou a zaoblenými rohy, klenuté stropy, původní trámy, v severní zdi domu /dnešní restaurant Apetit/se nachází zbytky pozdně gotického ostění, zazděné okenní otvory a výklenky. Do patra vede původní kamenné schodiště a dominantou celého domu je monumentální mansardová střecha.
Penzion pod Zámkem - Jindřichův Hradec


Poslední novinky:

Krásný večer

Milí hosté, milí přátelé, přejeme Vám krásný večer z Lesního Hotelu Peršlák.

Krásný večer

Milí hosté, milí přátelé, přejeme Vám krásný večer z Lesního Hotelu Peršlák.

Brigáda - obsluha restaurace

Chcete si o prázdninách přivydělat a naučit se něco nového? Nabízíme Vám možnost stát se součástí...

Krásný večer

Milí hosté, milí přátelé, přejeme Vám krásný večer z Lesního Hotelu Peršlák.

Kde nás najdete?

Lesní Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com