Naši partneři

Informační středisko Nová Bystřice

Informace a služby: turistické a kulturní informace o městě a okolí, informace o ubytování a stravování ve městě a okolí, informace o autobusových a vlakových spojích,
informace o úzkorozchodné dráze, jízdní řád úzkokolejky, kopírování a skenování, přístup na internet, redakce Měsíčního zpravodaje novobystřických občanů (příjem příspěvků a inzerce), organizace kulturních akcí.
Informační středisko Nová Bystřice


Řeznictví Loskot - Jatka Albeř

Lesní Hotel Peršlák odebírá masné výrobky výhradně od řeznictví Loskot, Nová Bystřice.
Jatka a prodejna masa a uzenářských výrobků se nachází nedaleko sebe. V prodejně Řeznictví-uzenářství Karel Loskot nabízíme výběr z hovězího a vepřového masa. V nabídce máme také několik druhů masných a uzenářských výrobků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb a výrobků od roku 1991.
Řeznictví Loskot - Jatka Albeř


Firma PAP Bohemia - Nová Bystřice

Firma PaP Bohemia s.r.o. byla založena dne 8.5.1991. Firma vlastní samostatný areál v Nové Bystřici o rozloze cca 2 hektary. Značná část areálu je zastavěna budovami a zpevněnými plochami. PaP Bohemia s.r.o. sídlí asi 200 metrů za Novou Bystřicí při hlavní silnici do rakouského města Heidenreichstein. Při cestě z Rakouska přes hraniční přechod Grametten - Nová Bystřice jsme první firmou v České republice, kterou uvidíte.
PAP Bohemia Nová Bystřice


Penzion U Míšků - Třeboň

Penzion U Míšků Vám nabízí ubytování v centru Třeboně s mnoho dalšími službami v rodinném prostředí s dlouholetou tradicí. Veškeré naše pokoje jsou prostorné, slunné s výhledem na lázeňskou kolonádu. Využijte bezpečného parkování vašich vozidel a jízdních kol v uzavřeném dvoře penzionu.
Penzion U Míšků


Hotel Fogl - Nová Bystřice

Hotel-Restaurant Fogl se nachází v Nové Bystřici, malém jihočeském městě na hranicích s Rakouskem. Nová Bystřice je centrem regionu, který se nazývá Česká Kanada. Nabízí množství přírodních a kulturních pamětihodností, které z oblasti činí populární cíl turistů a rekreantů.
Hotel Fogl Nová Bystřice


Hotel Nobys - Nová Bystřice

Hotel NOBYS jako ranně romantická stavba z přelomu 19. století nabízí nevšední ubytování v městečku Nová Bystřice v přírodní rezervaci Česká Kanada. Hotel má restauraci, nekuřáckou jídelnu, letní terasu a salonek. Přímo uvnitř se rovněž nachází sauna a malý whirpool. Vlastní zahrada ukrývá moderní dětské hřiště, venkovní ohniště s posezením, antukový kurt a kurt s moderní umělou trávou POLYTAN, přikrytý nafukovací halou.
Hotel Nobys - Nová Bystřice


Penzion Mnich - Nová Bystřice

Penzion Mnich leží v malebném jihočeském městečku Nová Bystřice blízko česko-rakouské hranice, přímo u historické cesty Praha - Vídeň. Starobylé městečko se rozkládá uprostřed panenské přírody - hlubokých lesů, v nízké pahorkatině protkané množstvím potoků a ozdobené mnoha rybníky a rybníčky, v kraji, který se nazývá Českou Kanadou.V okolí naleznete množství nádherných tras pro cykloturistiku, pěší turistiku a další možnosti aktivního odpočinku. Nedaleko Nové Bystřice je dnes vybudován rozsáhlý golfový areál.
Penzion Mnich - Nová Bystřice


Hotel Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec

Hotel Concertino se nachází v jádru historického města Jindřichův Hradec. Ubytování ve **** hotelovém komplexu Vám přinese zcela nový, moderní styl ubytování. Jižní Čechy jsou turisticky nejnavštěvovanější oblastí. Hotel Concertino je součástí největšího hotelového řetězce v České republice OREA Hotel. Jindřichův Hradec a jeho okolí je oblíbeným místem ubytování českých i zahraničních klientů.
Hotel Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec


Hotel Frankův Dvůr - Jindřichův Hradec

Hledáte-li jedinečné místo pro relaxaci uprostřed krásné přírody, tak jste ho právě našli. Hotel **** Frankův Dvůr u Jindřichova Hradce je jako stvořený pro relaxační, sportovní nebo pracovní pobyty a splní veškerá vaše očekávání. Až se před vámi najednou objeví uprostřed malebné krajiny jižních Čech, obklopen lesy a rybníky, pomyslíte si nejspíš, že takových koutů už u nás moc není.
Hotel Frankův Dvůr - Jindřichův Hradec


Penzion pod Zámkem - Jindřichův Hradec

Historie domu sahá až do 16. století a představuje výjimečný soulad historie se současností.
Je zde zachováno mnoho původních prvků, vstupní kamenný portál se stuhou a zaoblenými rohy, klenuté stropy, původní trámy, v severní zdi domu /dnešní restaurant Apetit/se nachází zbytky pozdně gotického ostění, zazděné okenní otvory a výklenky. Do patra vede původní kamenné schodiště a dominantou celého domu je monumentální mansardová střecha.
Penzion pod Zámkem - Jindřichův Hradec


Poslední novinky:

Z denní nabídky

Kuřecí roláda, plněná ricottou, sušené meruňky a couscous

Přípravy na sezónu

Váženi hosté, mili přátelé. Poslední přípravy před Velikonoci jsou v plném proudu. Náš snídaňový...

Jaro zavítalo na Peršlák

Vážení hosté, milí přátelé. Jako každé jaro se nám narodila krásná jehňátka. Zdravíme z lesa a těšíme...

Tip na výlet

Váženi hosté, milí přátelé. 20 km od Lesního Hotelu Peršlák se nachází město Jindřichův Hradec. To je...

Kde nás najdete?

Lesní Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com