News

Příprava zahrádky před hotelem

Vyndaváme zahrádku na terasu, velikonoce se blíží. Krásný den, Marcus Hauser


Velikonoční jízdní řád parního vláčku

Tip na výet: Zde jsme pro Vás připravili jízdní řád velikonočních jízd parním vláčkem. Těšíme se na Vaši návštěvu na Peršláku a přejeme Vám krásný výlet jindřichohradeckou úzkokolejkou. S pozdravem, Marcus Hauser.


Kulturní tip: Festival bez hranic

Kulturní tip: "Festival bez hranic", se bude konat 24.5.2014 v Cyklocampu Staré Město pod Landštejnem. Určitě stojí za návštěvu. Krásný den z lesa, Marcus Hauser


Nové dětské hřiště skoro hotové

Nové dětské hřiště se nachází v testovacím provozu. Děkuji za pomoc Elisabeth a Maximilian :) Krásný večer z lesa, Marcus Hauser.


Nové dětské hřiště v areálu hotelu

Jdeme stavět dětské hriště. Odpoledne sem dáme fotky jak to dopadlo :)) Krásný den, Marcus Hauser.


Článek v měsíčníku Žurnál o Lesním Hotelu Peršlák

Dnes jsem náhodou objevil článek o Lesním Hotelu Peršlák v jindřichohradeckém měsíčníku Žurnál. Děkujeme. Krásný večer z lesa, Marcus Hauser.


Kompletace nových koupelen

Nové koupelny se kompletuji. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Práce na našem muzeu pohraničí v suterénu hotelu

Dnes jsme pokračovali v pracích našeho pohraničního muzea v suterénu hotelu. První fotka je "předtím", druhá fotka "potom". Naleznete zde již skoro všechny uniformy vojáku nebo pohraničníků který sloužili na bývalé kasárně Peršlák nebo se pohybovali v okolí. Dále prostorý zdobí různé dobové fotky, dokumenty a jiné exponáty od roku 1900 do roku 1989. Krásný den z lesa, Marcus Hauser


Nové koupelný v prvním patře hotelu

Tak už máme na hotelu i keramiku do koupelen a příští týden začneme kompletovat. Už se těším, až to bude hotové. Krásný zapršený den z lesa, Marcus Hauser.


Renovace koupelen v prvním patře hotelu

Podlahy, stropy, voda a elektrika jsou hotove v koupelnách. O víkendu začínáme s obkladama. Krásnou sobotu z lesa, Marcus Hauser.


Renovace restaurace, nová podlaha

Restaurace už je taky vyklizená a zitra začínáme pokladat novou podlahu. Nebojte, všechno do velikonoc stihneme. Krásný večer z lesa, Marcus Hauser :))


A zase naše ovečky ...

Dnes volala paní, která si objednala pobyt pro její rodinu o velokonocích. Ptala se jestli ovečky, které máme u hotelu, budou o velokonocích na jídelním lístku. Takže, původní plán byl takový. Bohužel jsem dal každý ovečce jméno, chodím si s holkama povídat a oni jsou přítulnější než kdejaký pes. O velokonocích bude tedy jehněčí který jsme předtím nehladili. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


1 ... 37 38 39 40 41 ... 43
456-468 z 509

Where to find us?

Forest Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com