News

Malujeme hotelové pokoje :)

Malujeme hotelové pokoje. Děkuji za pomoc Elisabeth a Maximilian. Táta :)))


Dorazili obklady do nových koupelen

Takže dnes nám přivezli obklady do koupelen. Samozřejmě jsem to nevydržel a musel jsem je hned rozbalit. Zde malý náhled pro představu. Krásný den z lesa, Marcus Hauser


Krásný kousek nabytku na hotelový pokoj

Tak tento krásný kousek jsem dnes přivezl na Peršlák. Teď už jen vyřešit na který hotelový pokoj tuto nádheru umístíme. Krásný večer z lesa, Marcus Hauser.


Opravy pokojů a koupelen pokračují

V koupelnách a na pokojích už doděláváme okrasné lišty. Krásná práce na noc. Hezký večer z lesa, Marcus Hauser.


Rekonstrukce koupelen v prvním patře

Když už předěláváme koupelny, tak pořádně. Už se můžete těšit na prosklenou sprchu 160 cm x 100 cm s deštěm. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Pohled zpět do roku 1992

Tak dnes jsem našel fotku Lesního Hotelu Peršlák, před rekonstrukcí. Takto vypadal náš hotel v roce 1992, když jsme poprve přijeli a objekt byl již skoro dva roky opušťen armádou. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Příprava na letní sezónu 2014

Brousíme, opravujeme a lakujeme naše šlapadla. Na letní sezónu 2014 budou jako nové. Hezký den z lesa, Marcus Hauser.


Výhled na novou pláž u hotelového rybníku

Panoramatický pohled na hotelovou pláž. Pokud jste dobře sledovali poslední fotky, tak jste mohli sledovat pokrok práce. Zde už je hotový plot k silnici. Na jaře zasejeme trávu, postavíme nové molo a připravíme pro Vás lehátka. Už se těšíme na Vaši návštěvu. Pozdrav z lesa, Marcus Hauser.


Dárkové poukazy k vánocům

Dárkový poukaz. Ještě nevíte co budete darovat Vašim blízkým k vánocům? Objednejte dárkový poukaz Lesního Hotelu Peršlák. Těšíme se na Vaši objednávku mailem: hotel@perslak.com. S pozdravem a přání krásného dne, Marcus Hauser.


Přáce u hotelového rybníku

Dnes jsme u hotelového rybníku usazovali plotové sloupky a dle uchovaných fotek se vrací rybníku vzhled před rokem 1945. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Nová, větší pláž u hotelového rybníku

Nová, větší pláž u hotelového rybníku. Váženi hosté, příští léto Vás očekává na Lesním Hotelu Peršlák u hotelového rybníku větší, širší a samozřejmě hezčí pláž, včetně lehátek a beachvolleyballového hřiště. Už se můžete těšit. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Výhled na náš rybník

Vážení hosté, jelikož u našeho rybníku ze silnice už nebylo vidět na vodní plochu, tak jsme se rozhodli, že to napravíme, aby jste měli zase krásný výhled.


1 ... 38 39 40 41 42 43
468-480 z 509

Where to find us?

Forest Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com