News

Práce na našem hotelovým rybníku

Dnes ráno na našem hotelovým rybníku. Společne s jihočeskou univerzitou pracujeme na projektu pro šetrnou vysadbu ryb v našem rybníku. Proto se dnes brali odběry vody, ložiska, měřil se kyslík ve vodě atd. Do dvou let v naši restauraci budeme nabízet nejkvalitnější ryby jak to bude jen možné. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Doděláváme nové koupelny

22:00 ... nejlepší čas na věšení zrcadel v nových koupelnách. A co děláte vy?


Příprava zahrádky před hotelem

Vyndaváme zahrádku na terasu, velikonoce se blíží. Krásný den, Marcus Hauser


Velikonoční jízdní řád parního vláčku

Tip na výet: Zde jsme pro Vás připravili jízdní řád velikonočních jízd parním vláčkem. Těšíme se na Vaši návštěvu na Peršláku a přejeme Vám krásný výlet jindřichohradeckou úzkokolejkou. S pozdravem, Marcus Hauser.


Kulturní tip: Festival bez hranic

Kulturní tip: "Festival bez hranic", se bude konat 24.5.2014 v Cyklocampu Staré Město pod Landštejnem. Určitě stojí za návštěvu. Krásný den z lesa, Marcus Hauser


Nové dětské hřiště skoro hotové

Nové dětské hřiště se nachází v testovacím provozu. Děkuji za pomoc Elisabeth a Maximilian :) Krásný večer z lesa, Marcus Hauser.


Nové dětské hřiště v areálu hotelu

Jdeme stavět dětské hriště. Odpoledne sem dáme fotky jak to dopadlo :)) Krásný den, Marcus Hauser.


Článek v měsíčníku Žurnál o Lesním Hotelu Peršlák

Dnes jsem náhodou objevil článek o Lesním Hotelu Peršlák v jindřichohradeckém měsíčníku Žurnál. Děkujeme. Krásný večer z lesa, Marcus Hauser.


Kompletace nových koupelen

Nové koupelny se kompletuji. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Práce na našem muzeu pohraničí v suterénu hotelu

Dnes jsme pokračovali v pracích našeho pohraničního muzea v suterénu hotelu. První fotka je "předtím", druhá fotka "potom". Naleznete zde již skoro všechny uniformy vojáku nebo pohraničníků který sloužili na bývalé kasárně Peršlák nebo se pohybovali v okolí. Dále prostorý zdobí různé dobové fotky, dokumenty a jiné exponáty od roku 1900 do roku 1989. Krásný den z lesa, Marcus Hauser


Nové koupelný v prvním patře hotelu

Tak už máme na hotelu i keramiku do koupelen a příští týden začneme kompletovat. Už se těším, až to bude hotové. Krásný zapršený den z lesa, Marcus Hauser.


Renovace koupelen v prvním patře hotelu

Podlahy, stropy, voda a elektrika jsou hotove v koupelnách. O víkendu začínáme s obkladama. Krásnou sobotu z lesa, Marcus Hauser.


1 ... 31 32 33 34 35 ... 37
384-396 z 439

Where to find us?

Forest Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com