News

Renovace restaurace, nová podlaha

Restaurace už je taky vyklizená a zitra začínáme pokladat novou podlahu. Nebojte, všechno do velikonoc stihneme. Krásný večer z lesa, Marcus Hauser :))


A zase naše ovečky ...

Dnes volala paní, která si objednala pobyt pro její rodinu o velokonocích. Ptala se jestli ovečky, které máme u hotelu, budou o velokonocích na jídelním lístku. Takže, původní plán byl takový. Bohužel jsem dal každý ovečce jméno, chodím si s holkama povídat a oni jsou přítulnější než kdejaký pes. O velokonocích bude tedy jehněčí který jsme předtím nehladili. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Malujeme hotelové pokoje :)

Malujeme hotelové pokoje. Děkuji za pomoc Elisabeth a Maximilian. Táta :)))


Dorazili obklady do nových koupelen

Takže dnes nám přivezli obklady do koupelen. Samozřejmě jsem to nevydržel a musel jsem je hned rozbalit. Zde malý náhled pro představu. Krásný den z lesa, Marcus Hauser


Krásný kousek nabytku na hotelový pokoj

Tak tento krásný kousek jsem dnes přivezl na Peršlák. Teď už jen vyřešit na který hotelový pokoj tuto nádheru umístíme. Krásný večer z lesa, Marcus Hauser.


Opravy pokojů a koupelen pokračují

V koupelnách a na pokojích už doděláváme okrasné lišty. Krásná práce na noc. Hezký večer z lesa, Marcus Hauser.


Rekonstrukce koupelen v prvním patře

Když už předěláváme koupelny, tak pořádně. Už se můžete těšit na prosklenou sprchu 160 cm x 100 cm s deštěm. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Pohled zpět do roku 1992

Tak dnes jsem našel fotku Lesního Hotelu Peršlák, před rekonstrukcí. Takto vypadal náš hotel v roce 1992, když jsme poprve přijeli a objekt byl již skoro dva roky opušťen armádou. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Příprava na letní sezónu 2014

Brousíme, opravujeme a lakujeme naše šlapadla. Na letní sezónu 2014 budou jako nové. Hezký den z lesa, Marcus Hauser.


Výhled na novou pláž u hotelového rybníku

Panoramatický pohled na hotelovou pláž. Pokud jste dobře sledovali poslední fotky, tak jste mohli sledovat pokrok práce. Zde už je hotový plot k silnici. Na jaře zasejeme trávu, postavíme nové molo a připravíme pro Vás lehátka. Už se těšíme na Vaši návštěvu. Pozdrav z lesa, Marcus Hauser.


Dárkové poukazy k vánocům

Dárkový poukaz. Ještě nevíte co budete darovat Vašim blízkým k vánocům? Objednejte dárkový poukaz Lesního Hotelu Peršlák. Těšíme se na Vaši objednávku mailem: hotel@perslak.com. S pozdravem a přání krásného dne, Marcus Hauser.


Přáce u hotelového rybníku

Dnes jsme u hotelového rybníku usazovali plotové sloupky a dle uchovaných fotek se vrací rybníku vzhled před rokem 1945. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


1 ... 31 32 33 34 35 36
384-396 z 427

Where to find us?

Forest Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com