News

Charitativní akce na Peršláku

Milý přátelé, milý hosté Lesního Hotelu Peršlák. Tento víkend se uskutečnila procházka od nejsevernějšího bodu Rakouska do zaniklé vesnice Nové Mlýny u Lesního Hotelu Peršlák. Dále jsme navštívily bunkry z druhé světové války a na konec jsme zavítaly do hotelu kde byl připraven raut a občerstvení. Tento raut byl poskytnut Lesním Hotelem Peršlák za dobrovolný příspěvek. A jak už je to pomalu tradice při takových akcích, tak i tentokrát věnujeme tyto peníze na charitativní účel. Tentokrát obdrží finanční pomoc městská pečovatelská služba pro seniory v Nové Bystřici. Jsme rádi, že můžeme předat finanční hotovost ve výši 7800,-- Kč tento týden na radnici. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Sekáme, sekáme, ...

Dnes dostane naše zahrada před hotelem svůj první letní sestřih. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Ochutnejte naše vepřové koleno

(CZ) Přijďte ochutnat naše křupavé Peršlácké vepřové koleno s křenem. Jedna porce bohatě stačí pro dvě osoby. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme krásný den, Marcus Hauser.


Nový romantický koutek na zahrádce

Náš nový romantický koutek na zahrádce. Opravdu moc pohodlné. Těšíme se na Vaši návštěvu, krásný večer z lesa, Marcus Hauser


Malá vodní elektrárna u Lesního Hotelu Peršlák

Naše malá vodní elektrárna u hotelového rybníku se pomalu rýsuje. Za zhruba dva měsíce bude náš hotel energeticky skoro nezávislí. Na místě kde stavíme naší MVE stála skoro 300 let pila, která již využívala sílu vody. Na boční straně budovy bude velké okno (200cm x 120cm) který umožní naším hostům nahlédnout do vnitřního provozu elektrárny. Přejeme krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Zima se pomalu blíží ...

Přejeme krásný den z Lesního Hotelu Peršlák. Pomalu ale jistě se ochlazuje a v příštích dnech čekáme první sníh. A ta jako na fotce zobrazeno, to potom u nás vypadá.


Druhá etapa venkovního osvětlení v hotelovém parku

A pokračujeme s prací na venkovním osvětlení v hotelovém parku. Pokud by někdo měl kamené koryta na víc, tak dejte vedět. PS: Tyto koryta jsou z kamene, ne ze zlata, ozdobené diamanty. Jen kvůli představě o ceně, pokud by jste chtěli nabídnout ;) Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Nové osvětlení v hotelovém parku

První etapa venkovního osvetlení je hotová. Jedna z novinek pro letní sezonu 2015. Do kamených koryt zasadíme na jaře kytky. Krasný den z lesa, Marcus Hauser.


Sotva se blíží konec sezony ....

Sotva se blíží konec sezony už zase začínáme kopat a předělávat na hotelu. Co tady přesně plánujeme v hotelovém parku? Nechte se překvapit. Brzy to zde rozluštíme Krásný večer z lesa, Marcus Hauser


Náš most z Peršláku do Haugschlagu

V rakouském týdeníku vyšla fotka našeho mostu z Peršláku do Haugschlagu. Tento most postavil Lesní Hotel Peršlák aby ulechčil turistům i místním překročení potoku. Otevřen byl 30.06.2011, ve stejný den samozřejmě otevřeli v Číně nejdřeli most na svetě jménem Qingdao-Haiwan. Nezlobíme se kvůli tomu na naše inženýrkský konkurenty ze země úsměvů. Možná je Váš delší, náš je určitě hezčí.


Podzim na Lesním Hotelu Peršlák

Tento rok máme krásný podzim na Peršláku. Lesy jsou barevné a houby ještě pořád rostou. Za zaslanou fotku našeho hotelu děkujeme panu Johannesovi Heissenbergerovi. Přejeme krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Koně na Peršláku

Lesní Hotel Peršlák neni jen ideálním místem pro cyklistiku, pěší turistiku a golf, ale taky pro milovníky jízdi na koni. V okolí hotelu je několik jízdáren kde se můžete naučit jezdit na koni a nebo je taky ustájet.


1 ... 29 30 31 32 33 ... 37
360-372 z 439

Where to find us?

Forest Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com