News

Nová, větší pláž u hotelového rybníku

Nová, větší pláž u hotelového rybníku. Váženi hosté, příští léto Vás očekává na Lesním Hotelu Peršlák u hotelového rybníku větší, širší a samozřejmě hezčí pláž, včetně lehátek a beachvolleyballového hřiště. Už se můžete těšit. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Výhled na náš rybník

Vážení hosté, jelikož u našeho rybníku ze silnice už nebylo vidět na vodní plochu, tak jsme se rozhodli, že to napravíme, aby jste měli zase krásný výhled.


Dnes je zahrádka otevřená

Dnes je tak nádherný den, že bude na Peršláku otevřená i zahrádka. Pokud by Vám bylo trochu chladno, tak máme samozřejmě deky pro naše hosty. Těšíme se na Vaši návštěvu, Marcus Hauser.


Krásný pozdrav z Peršláku

Krásný den z Peršláku, restaurace v loveckém salonku je bohužel dnes již rezervovaná. V restauraci u krbu máme ale ještě volná místa. Těšíme se dnes na Vaši návštěvu a přeji krásný den, Marcus Hauser.


Krásné ráno z Peršláku

Krásné ráno a bezdešťový den přejeme z Lesního Hotelu Peršlák. Ranní výhled ze Smrčné směrem na Novou Bystřici. Marcus Hauser


Dnešní fotka z našeho rybníku

Na našem hotelovým rybníku se usadila na podzim jedna labuť. Se jí ani nedivím, má zde pěkné panorama. Krásný den z Peršláku Vám přeje, Marcus Hauser


Sleva na Greenfee -20%

Važení hosté, do konce měsíce nabízíme pro ubytované hosty 20% slevu na Greenfee na následujících hřištích: Golfresort Haugschlag, Golfresort Waidhofen an der Thaya, GC Mnich. Těšíme se na Vaši návštěvu. Marcus Hauser


Fotka hotelového rybníka dnes odpoledne

Náš hotelový rybník v podzimních barvách. Dnes počasí opravdu přálo. Přejme Všem našim hostům přeje krásný nedělní večer, Marcus Hauser. PS: Samozřejmě máme i dnes otevřeno do 22:00.


Domácí kakaový-karamelový cheesecake

Dnes jsme pro Vás upekli domácí kávový karamelový cheesecake. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme krásný den z Peršláku


Takto podáváme naše husičky

Pečená husa s mandlovou nádivkou a kaštany, karlovarský knedlík, červené zelí. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Máte chuť na kachničku?

Tento víkend pro Vás připravujeme: Pečené kachní stehno, červené a bílé zelí, bramborový a houskový knedlík .... Už se peče :)


Podzimní pohoda v České Kanadě

Podzimní pohoda v České Kanadě. Lesy, rybníky, klid a čistý vzduch. Přijeďte to vyměnit za špínu města, stres a hluk. Těšíme se na Vaši návštěvu, Marcus Hauser.


1 ... 32 33 34 35 36
396-408 z 427

Where to find us?

Forest Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com