News

Dorazili obklady do nových koupelen

Takže dnes nám přivezli obklady do koupelen. Samozřejmě jsem to nevydržel a musel jsem je hned rozbalit. Zde malý náhled pro představu. Krásný den z lesa, Marcus Hauser


Krásný kousek nabytku na hotelový pokoj

Tak tento krásný kousek jsem dnes přivezl na Peršlák. Teď už jen vyřešit na který hotelový pokoj tuto nádheru umístíme. Krásný večer z lesa, Marcus Hauser.


Opravy pokojů a koupelen pokračují

V koupelnách a na pokojích už doděláváme okrasné lišty. Krásná práce na noc. Hezký večer z lesa, Marcus Hauser.


Rekonstrukce koupelen v prvním patře

Když už předěláváme koupelny, tak pořádně. Už se můžete těšit na prosklenou sprchu 160 cm x 100 cm s deštěm. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Pohled zpět do roku 1992

Tak dnes jsem našel fotku Lesního Hotelu Peršlák, před rekonstrukcí. Takto vypadal náš hotel v roce 1992, když jsme poprve přijeli a objekt byl již skoro dva roky opušťen armádou. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Příprava na letní sezónu 2014

Brousíme, opravujeme a lakujeme naše šlapadla. Na letní sezónu 2014 budou jako nové. Hezký den z lesa, Marcus Hauser.


Výhled na novou pláž u hotelového rybníku

Panoramatický pohled na hotelovou pláž. Pokud jste dobře sledovali poslední fotky, tak jste mohli sledovat pokrok práce. Zde už je hotový plot k silnici. Na jaře zasejeme trávu, postavíme nové molo a připravíme pro Vás lehátka. Už se těšíme na Vaši návštěvu. Pozdrav z lesa, Marcus Hauser.


Dárkové poukazy k vánocům

Dárkový poukaz. Ještě nevíte co budete darovat Vašim blízkým k vánocům? Objednejte dárkový poukaz Lesního Hotelu Peršlák. Těšíme se na Vaši objednávku mailem: hotel@perslak.com. S pozdravem a přání krásného dne, Marcus Hauser.


Přáce u hotelového rybníku

Dnes jsme u hotelového rybníku usazovali plotové sloupky a dle uchovaných fotek se vrací rybníku vzhled před rokem 1945. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Nová, větší pláž u hotelového rybníku

Nová, větší pláž u hotelového rybníku. Váženi hosté, příští léto Vás očekává na Lesním Hotelu Peršlák u hotelového rybníku větší, širší a samozřejmě hezčí pláž, včetně lehátek a beachvolleyballového hřiště. Už se můžete těšit. Krásný den z lesa, Marcus Hauser.


Výhled na náš rybník

Vážení hosté, jelikož u našeho rybníku ze silnice už nebylo vidět na vodní plochu, tak jsme se rozhodli, že to napravíme, aby jste měli zase krásný výhled.


Dnes je zahrádka otevřená

Dnes je tak nádherný den, že bude na Peršláku otevřená i zahrádka. Pokud by Vám bylo trochu chladno, tak máme samozřejmě deky pro naše hosty. Těšíme se na Vaši návštěvu, Marcus Hauser.


1 ... 26 27 28 29 30 31
324-336 z 364

Where to find us?

Forest Hotel Peršlák
Nový Vojířov 90, CZ 378 33 Nová Bystřice
tel.: 00420 384 386 505, fax: 00420 384 386 509
e-mail: hotel@perslak.com
hp: www.perslak.com